Kaubamärgid

Vegetology Opti3 Omega-3 EPA & DHA 3=2

Tootekood: VT-01
Kaubamärk:
Laoseis: 0
Tarneaeg: 2 nädalat
Hind:
49,94 €

Opti3 kolmene komplekt - osta korraga 3, maksa 2 eest.

Opti3 on tõhus, 100% looduslik ja taimne, suure Omega-3 kogusisaldusega (2 kapslit = 835 mg) toidulisand, mis toetab organismi üldist heaolu, silmade, südame, aju ja liigeste tervist ning palju muud. Ideaalne taimetoitlastele ja veganitele. Sobib ka raseduse ja rinnaga toitmise ajal.


Opti3 on loodud selleks, et pakkuda alternatiivi kalamaksaõlil baseeruvatele toodetele. Opti3 sisaldab organismile asendamatuid eelmoodustatud rasvhappeid EPA ja DHA, täpselt nagu kalamaksaõligi, kuid on toodetud vetikaõlist ja seega koostiselt 100% taimne. Opti3 taimne koostis annab sellele toidulisandile olulise eelise – ära jääb saastumise oht ja võib kindel olla, et toode on merereostusest puutumata (kalarasvas seevastu ladestuvad raskemetallid).

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos toiduga.

2 Opti3 kapslit sisaldab:

Eikosapentaeenhape (EPA)

300 mg

Dokosaheksaeenhape (DHA)

500 mg

Omega-3 kogusisaldus

835 mg

Vitashine D3-vitamiin (kolekaltsiferool)

5 µg (200 IU)*

*100% EÜ soovitatavast päevaannusest

Koostis: Opti3 preparaat (mikrovetikaõlid, päevalilleõli, antioksüdandid (rosmariiniekstrakt, tokoferoolid, askorbüülpalmitaat)), kolekaltsiferool, kapsli taimne kest (modifitseeritud tärklis, vegan glütserool, vetikatest karrageen, naatriumkarbonaat).

Toode on suhkru-, gluteeni-, nisu- ja piimavaba.

Sarnased tooted

Opti3 on tõhus, 100% looduslik ja taimne, suure Omega-3 kogusisaldusega (2 kapslit = 835 mg) toidulisand, mis toetab organismi üldist heaolu, silmade, südame, aju ja liigeste tervist ning palju muud. Ideaalne taimetoitlastele ja veganitele. Sobib ka raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

 

Tootekood: VT-01 ,   Laoseis: 0 ,   Tarneaeg: 2 nädalat
22,30 €