Lamberts Gentle Vitamin C 500mg

SKU: 8131-100
Brand:
Unit: tk
Qty: 0
Price:
16,89 €

C-vitamiin on vesilahustuv vitamiin, mida on vaja kollageeni moodustamiseks ja naha normaalse funktsiooni tagamiseks. Lisaks on see oluline tervete luude, hammaste ja igemete jaoks ning immuunsüsteemi tugevdamiseks.

On leitud, et C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning hoida normaalset vere rasva- ja kolesteroolitaset kontrolli all.

C-vitamiin osaleb oksüdeerimise ja redutseerimise protsessides olles seega antioksüdantsete omadustega vitamiin ning kaitstes rakke vabade hapniku radikaalide ja oksüdatiivse kahjustuse eest. Antioksüdantide puudus organismis soodustab kasvajate ning ateroskleroosi teket.

Lamberts Mittehappeline C-vitamiin sisaldab C-vitamiini mittehappelises kaltsiumaskorbaadi vormis. Tänu sellele on toidulisand maole leebem ning sobib just inimestele, kellel on tundlik magu ning probleeme happeliste vormide tarvitamisega.

Kes peaksid Lamberts C-vitamiini kasutama?

  • Inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
  • Inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
  • Inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
  • Mehed, kellel esineb viljatusprobleeme
  • Inimesed, kellel esineb külmetushaigusi
  • Sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
  • Inimesed, kellel tekivad kergesti sinikad
  • Inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
  • Inimesed, kellel esineb stressi


Annustamine
: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toitumisalane teave 1 tableti kohta:   %SPK*
C-vitamiin (kaltsiumaskorbaat) 500mg 625
Kaltsium 77mg 10

*%SPK- soovitatav päevane kogus; mg=milligramm

Koostisosad: 
Trikaltsiumfosfaat, tselluloos, hüdroksüpropüül-L-metüültselluloos, ränidioksiid, stearhape, tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvained: titaandioksiid ja rauaoksiidid, tselluloos), magneesiumstearaat, L-modifitseeritud tärklis.

Teave allergeenide kohta: Toode on nisu-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Üle 1000mg C vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas, kuivas ja valguse eest kaitstud kohas.

Similar products

Vitashine supplements contain 100% vegan and vegetarian suitable Vitamin D3 (Cholecalciferol). Oral spray allows flexible doses for whole family, each spray pump is 200iu.

SKU: VT-03 ,   Qty: 18 ,   Delivery time: 1-3 workdays
12,43 € (10%)
13,81 €

Vitashine supplements contain 100% vegan and vegetarian suitable Vitamin D3 (Cholecalciferol). These 1000iu tablets are small, chewable and easy to take. Take 1 tablet per day, 2 month's supply in the bottle.

SKU: VT-04 ,   Qty: 9 ,   Delivery time: 1-3 workdays
13,07 € (10%)
14,52 €

Vitashine supplements contain 100% vegan and vegetarian suitable Vitamin D3 (Cholecalciferol). These 2500iu tablets are small, chewable and easy to take. Ideal supplement when vitamin D3 level is too low. Take 1 tablet per day, 2 month's supply in the bottle.

SKU: VT-05 ,   Qty: 9 ,   Delivery time: 1-3 workdays
14,32 € (10%)
15,91 €

VegVit on multivitamiini preparaat, mis on täis nii keha kui vaimu toetavaid olulisi toitaineid.

SKU: VT-06 ,   Qty: 0 ,   Delivery time: 2 nädalat
35,24 €

The magnesium in Magasorb® is in the highly bioavailable citrate form.
Magnesium is an important mineral that contributes to the maintenance of normal bones and the normal functioning of the nervous system. It also contributes to maintaining normal muscle function, including the heart muscle. Magnesium is also increasingly recognised as a nutrient that contributes to a reduction of tiredness and fatigue. 

SKU: 8239-60 ,   Qty: 2 ,   Delivery time: 1-3 days
12,27 €